Сьогодні розпочались роботи по монтажу риштування на головному фасаді Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, пам’ятки архітектури 1610-1630 рр. Даний проект став можливим завдяки підтримці Львівської Міської Ради, Польського Національного інституту «Полоніка» та спільноти вірних Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. В такий спосіб розпочалась підготовка до 10-ліття відкриття храму, яке припадає на 2021 рік.
Скульптури двох верхніх ярусів встановлено у XVII ст. Вгорі є Пресвята Богородиця (ліворуч) та архангел Гавриїл (праворуч). Під ними розташовані святий Войцех (ліворуч) та святий Станіслав Щепановський (праворуч). Слід пригадати, що у 1894 року  в нішах нижнього ярусу поміщено чотири фігури святих єзуїтів: (нижній ряд) Ігнатія Лойоли (ліворуч), Франциска Ксаверія (праворуч), Станіслава Костки (праворуч) та Андрія Боболі (ліворуч) авторства Фелікса Павлінського.
Зважаючи на те, що центральний фасад храму містить скульптури, різні кам’яні орнаменти для пошуку шляхів реставрації буде залучено різних спеціалістів з України та за кордону.

Нагадаємо, впродовж двох останніх років були відреставровані південна та західна частини фасаду храму.

За матеріалами фб-сторінки настоятеля храму о. Тарасa Михальчука та ресурсу kapelanstvo.info

Нагадаємо, з 2012 року в храмі тривають різноманітні реставраційні роботи. Зокрема, мова йде про стінописи храму. Ознайомитись з інформацією щодо цього процесу можна ТУТ.